Listing 1 - 10 of 115 << page
of 12
>>
Sort by

Book
De kunst van het citeren
Author:
ISBN: 9059012836 Year: 2003 Publisher: 's-Gravenhage : Reed Business Information,

Loading...
Export citation

Choose an application

Bookmark

Abstract


Book
De nieuwe taalhulp.
Author:
ISBN: 9025498930 Year: 1999 Publisher: Amsterdam Contact

Loading...
Export citation

Choose an application

Bookmark

Abstract


Book
Stukken beter schrijven
Authors: ---
ISBN: 9058711048 9789058711045 Year: 2003 Publisher: Zaltbommel: Thema,


Book
Omgaan met stress
Author:
ISBN: 9014091915 Year: 2002 Publisher: Alphen aan den Rijn : Kluwer,

Loading...
Export citation

Choose an application

Bookmark

Abstract

Dit zeer dunne boekje maakt onderdeel uit van de cahierreeks 'Hoe formuleer ik het?' over communicatie op de werkvloer. In dit deel staat de communicatie over stress centraal. Het behandelt zowel de bewustwording van stress als gesprekken met leidinggevenden en collega's over stressvolle situaties. Bij ieder onderwerp worden praktische handreikingen gegeven voor de formulering. Deze zijn gebaseerd op principes uit de NLP (neuro-linguïstisch programmeren) en worden weergegeven volgens een 'zeg liever ... dan ...'-stramien. Zowel de inhoud als het taalgebruik van het boekje zijn zeer eenvoudig. Jammer genoeg wordt het geheel niet in een kader geplaatst, zodat de inhoud als geheel wat in het luchtledige blijft hangen. De auteur is NLP Master Practioner en geeft diverse workshops.


Book
Zakenreizen organiseren en internationaal zakendoen
Author:
ISSN: 15719928 ISBN: 9789013045123 901304512X Year: 2007 Volume: 61 Publisher: Alphen aan den Rijn : Kluwer,

Loading...
Export citation

Choose an application

Bookmark

Abstract

Dit boekje in de serie 'TaalAnker' gaat over formuleren in het zakenleven. Eerst wordt aandacht geschonken aan het organiseren van zakenreizen, zowel in binnen- als buitenland. Vervolgens gaat het over zakelijk telefoneren naar enkele westerse landen, waaronder Engeland, Frankrijk en Duitsland. Daarna komt het schrijven van brieven naar deze landen aan bod. Tenslotte wordt de cultuur in diverse landen, ook niet-westerse, beschreven. Een korte, maar handige literatuurlijst besluit het boek. Het boek is zakelijk geschreven door een ervaren auteur. Het is met name gericht op secretaresses. Zowel wie nog weinig weet als wie goed ingevoerd is, krijgt vele handige tips.


Book
Europees telefoneren
Author:
ISBN: 9789013045147 Year: 2007 Publisher: Alphen aan den Rijn : Kluwer,

Loading...
Export citation

Choose an application

Bookmark

Abstract

Als je regelmatig naar het buitenland belt, is het handig om dit boek als naslaghulp op je bureau te hebben. Het bevat onder meer vertaalde dialogen voor niet-moedertaalsprekers in de talen Engels, Duits, Frans, Spaans en Italiaans. - per taal 125 gangbare telefoonzinnen - telefoonalfabet per land - voorbeeldteksten voor voicemail - interculturele verschillen uitgelegd - feestdagen per land.


Book
De spelling van de Nederlandse taal
Authors: ---
ISBN: 9012003539 Year: 1974 Publisher: 's-Gravenhage : Staatsuitgeverij,

Loading...
Export citation

Choose an application

Bookmark

Abstract


Multi
Taalassistent : taal- en schrijfadviezen met 250 voorbeeldbrieven.
ISBN: 9013000428 Year: 2001 Publisher: Alphen aan den Rijn : Kluwer,

Loading...
Export citation

Choose an application

Bookmark

Abstract


Book
Vergeten woorden
Author:
ISBN: 9057970473 Year: 1999 Publisher: Den Haag : SDU,


Book
Neologismen
Author:
ISBN: 9075566816 Year: 1999 Publisher: Den Haag : SDU,

Listing 1 - 10 of 115 << page
of 12
>>
Sort by